Uitvoerder van het kunsten- en cultureel-erfgoedbeleid van de Vlaamse Regering

Contactgegevens van de beoordelaars

CONTACTGEGEVENS VAN DE BEOORDELAARS (VOOR ZOVER ZIJ DE TOESTEMMING GAVEN OM DIE TE PUBLICEREN)

Beoordelaar

Werkgever/Beroep

Correspondentieadres

E-mail

Koenraad Adams

Artistiek leider 30cc

Beukenlaan 5, 3001 Leuven

koenraad.adams@gmail.com

Amelie Aernaudts

Villanella vzw

 

amelie@villanella.be

Shila Anaraki

 

 

 

Ann Andries

 

 

 

Didier Annicq

Bains Connective / vzw Krul

Bondgenotenstraat 54, 1190 Vorst

didier@annicq.com

Mesut Arslan

Theatermaker / artistiek leider

Van Luppenstraat 69, 2018 Antwerpen

mesut@0090.be

Lydia Asbestaris

 

 

asbestaris@gmail.com

Luc Bartholomeus

 

 

 

Jo Bastiaens

 

Bloemenstraat 15, 3001 Heverlee

jo.bastiaens@telenet.be

Nik Baerten

 

 

 

Mourad Bekkour

 

 

bekkour_mourad@hotmail.com

Sammy Ben Yakoub

 

Schipvaartstraat 24 bus 205, 3000 Leuven

sby@sammybenyakoub.com

Mostafa Benkerroum

 

 

 

Rik Bevernage

KC de Werf

Brugse Mettenstraat 21, 8310 Brugge

rik.bevernage@gmail.com

Cis Bierinckx

 

 

 

Kristof Blom

Campo

Molenwalstraat 3, 9030 Gent

kristof.blom@campo.nu

Rudi Bogaerts

Beeldend kunstenaar

 

bogaerts.rudi@gmail.com

Tom Bonte

 

Scheldestraat 20, 1000 Brussel

tom@beursschouwburg.be

Zsuzsanna Böröcz

Docent KULeuven

 

zsuzsanna.borocz@kuleuven.be

Yasmina Boudia

Hoofd Communicatie Beursschouwburg

Koolstraat 30 b003, 1000 Brussel

boudia@gmail.com

Laurence Bourgeois

Freelance productie leiding / tour management

 

laurence@rabbitfield.be

Hans Bruneel

Algemene leiding LOD

 

hans@lod.be

Moniek Bucquoye

 

 

 

Bart Buyle

 

 

bart.buyle2@telenet.be

Maurice Cassiers

Acteur/zanger

Cornelis de Herdtstraat 43, 2640 Mortsel

 

Alessandro Cervino

 

 

alessandro.cervino@luca-arts.be

Inge Ceustermans

 

 

 

Mathieu Charles

 

Dampoortstraat 52, 9000 Gent

mathieucharles84@gmail.com

Yamina Cheurfa

 

 

syamina77@yahoo.fr

Anna Ciborowska

Muziekforum

 

anna@muziekforum.org

Bram Coeman

Kunstencentrum Buda

Sint-Rochuslaan 11, 8500 Kortrijk

bram.coeman@budakortrijk.be

Olmo Cornelis

Musicoloog en componist

 

olmo_cornelis@hotmail.com

Ignace Cornelissen

Theatermaker

De Merodelei 233, 2300 Turnhout

ignacecornelissen@icloud.com

David Cornille

Zuidpool

Kerkstraat 185, 2060 Antwerpen

davidcornille@gmail.com

Evelyne Coussens

 

 

evelynecoussens@gmail.com

Cel Crabeels

 

 

cel.crabeels@telenet.be

Eleen Daneels

 

 

eleen@met-x.be

Guy De Bièvre

Componist

Egide Walschaertstraat 21, 1060 Brussel

guy@guydebievre.org

Ellen De Bin

Zakelijke leiding Meg Stuart Damaged Goods

 

ellen@damagedgoods.be

Sara De Bosschere

 

 

sara@deroovers.be

Christophe  De Jaeger

Bozar

Tempelstraat 14, 1000 Brussel

cdjaeger@msn.com

Ingrid De Ketelaere

Bozar Podiumkunsten

Potterierei 30, 8000 Brugge

ingrid.deketelaere@skynet.be

Paul De Maeyer

 

 

 

Valery De Smedt

Artistiek leider Crew

 

valery.desmedt@crewonline.org

Gorik De Smet

Opnametechnicus en jeugdwerker

 

desmetgorik@yahoo.co.uk

Goedele De Veuster

 

 

goedele.de.veuster@telenet.be

Dinora De Waele

 

 

dinora.charles@telenet.be

Ilka De Wilde

Dagelijkse leiding Action Scenique

Spoorweglaan 33 0102, 9100 Sint-Niklaas

ilkadewilde@hotmail.com

Gerd De Wilde

 

 

gerddewilde@gmail.com

Simon De Winne

Tibaldus en andere hoeren

 

simondewinne1@gmail.com

Sonia Elisa  Debal

 

 

 

Jo Decaluwe

 

 

 

Veerle Declerck

Festival van Vlaanderen - Mechelen

Vaartdijk 10, 2800 Mechelen

veerle@festival.be

Kevin Decoster

Filmprogrammator Kunstencentrum Buda

Kouterweg 111, 8870 Izegem

kevin.decoster@budakortrijk.be

Jan Dekeyser

Zelfstandig archtitect

Bjilokevest 4, 9000 Gent

architekt.j.dekeyser@pandora.be

Ruben Demasure

Freelance criticus

Vlinderstraat 6, 9050 Gent

ruben_demasure@hotmail.com

Lieve Demin

 

Fortstraat 35, 1060 Sint-Gillis

lievedemin@gmail.com

Indra Devriendt

Kunstcriticus

 

indradevriendt@gmail.com

Marjan Dewulf

4AD

 

marjan@4ad.be

Lieve Dierckx

 

 

lievedierckx@skynet.be

Dries Douibi

 

 

dries_douibi7@hotmail.com

Jacques Dubrulle

 

 

 

Helga Duchamps

 

 

 

Michel Dutrieue

 

 

micheldutrieue@msn.com

Julia Eckhardt

 

 

 

Tanguy Eeckhout

Curator museum Dhondt - Dhaenens

Moestuinstraat 1, 9000 Gent

tanguy.eeckhout@museumdd.be

Sarah  Eisa

 

 

sarah.e@gmx.de

David Elchardus

 

 

elchardusd@hotmail.com

Tom  Engels

SARMA

 

 

Zita Epenge

Zakelijke leiding theater De Spiegel

Boomgaardstraat 320, 2600 Antwerpen

zita.epenge@gmail.com

Karen Feys

 

 

 

Luc Flipkens

 

Melkerijstraat 2, 3640 Kinrooi

 

Joost Fonteyne

Directeur Festival van Vlaanderen Kortrijk

Sint-Sebastiaanslaan 10, 8500 Kortrijk

joost.fonteyne@telenet.be

Sonia Gasparini

Zakelijke leiding het Depot

Groeningestraat 25, 3018 Leuven

sonia@hetdepot.be

Mark Geurden

Troubleyn / Jan Fabre

 

 

Annemie Ghekiere

Lid RvB FLACC Genk

Pater Amideuslaan 6, 3550 Heusden-Zolder

annemiegh@gmail.com

Natalie Gielen

Coördinator Manyone vzw

 

manyone@manyone.be

Brecht Gielis

Stafmedewerker C-mine Cultuurcentrum

Melkvoetstraat 84, 3500 Hasselt

brechtgielis@gmail.com

Inge Goddijn

Artistiek coördinator Larf

Stratem 1, 9880 Aalter

inge@larf.be

Katelijne Goris

 

Mechelsesteenweg 47, 3012 Leuven

katelijne.goris@gmail.com

Jan Hautekiet

 

 

 

Jasper Hautekiet

 

 

 

Lut  Hendrix

Bestov vzw

Walvisstraat 28, 2018 Antwerpen

lut@bestov.be

Laura Herman

 

 

 

Eveline Heylen

Superoxide

Pol de Vischstraat 16, 9050 Gent

 

Johan  Huys

 

 

 

Sarah Indeherberge

 

 

sarah.indeherberge@gmail.com

dr. Vlad Ionescu

Onderzoeker, Faculteit Architectuur en Kunst - Universiteit Hasselt 

 

<a data-cke-saved-href="mailto:vlad.ionescu@uhasselt.be" href="mailto:vlad.ionescu@uhasselt.be" "="">vlad.ionescu@uhasselt.be

Sara Jansen

 

Hooikaai 27 14, 1000 Brussel

sara.jansen@skynet.be

Marieke Janssen

 

Landjuweelstraat 51, 9050 Gent

marieke.janssen@skynet.be

Peter Janssens

Zanger/acteur

 

hanspeter19@hotmail.com

Jan Jaspers

 

 

jan.jaspers1@telenet.be

Jessy Jollings

Eastman

 

jessyjollings@gmail.com

Kristof Jonckheere

Artistiek coördinator

Schuttelaerestraat 6, 8900 Ieper

kristof.jonckheere@budakortrijk.be

Karen Joosten

Coördinator Caravan production

 

karen.joosten@hotmail.com

Gert Keunen

 

 

 

Nooshin Khatami

 

 

nooshin@maaksspirit.be

Jan Knops

Initia

Blaesstraat 261, 1000 Brussel

janknops@initia.be

Helena Kritis

Programmator Beursschouwburg

 

helena@beursschouwburg.be

Eric Krols

 

 

eric@diabello.be

Luk Lambrecht

Curator CC Strombeek, Museumcultuur Strombeek/Genk

Basilieklaan 91, 1082 Sint-Agatha-Berchem

 

Pieter Lauwaert

 

 

 

Liv Laveyne

 

 

livy.laveyne@telenet.be

Jan Leconte

Directeur cc De Ververij

 

jan.leconte@ronse.be

Shari Aku Legbedje

 

 

shari.legbedje@icloud.com

Claïs Lemmens

 

Hof ter Schriecklaan 64, 2600 Antwerpen

clais.lemmens@gmail.com

Els Leysen

 

 

els_leysen@hotmail.com

Saskia Liénard

Agent/zakelijke leiding

Cuylitsstraat 50, 2018 Antwerpen

saskia.lienard@telenet.be

Ulrike Lindmayr

 

 

ulrike.lindmayr@telenet.be

Bie  Luyssaert

 

 

 

Glenn Lyppens

 

 

glenn.lyppens@uantwerpen.be

Carolina Maciel de França

 

 

carolina@tarsenaal.be

Stijn Maes

Coördinator Vrije Kunsten aan PXL-MAD School of Arts

Dageraadstraat 27, 2800 Mechelen

stijnmaes.mr@gmail.com

Francis Maes

Universiteit Gent

Bombardonstraaat 184, 1770 Liedekerke

francis.maes@ugent.be

Marc Maillard

Theater Froe Froe

Vremdesesteenweg 189, 2530 Boechout

marc@froefroe.be

Ruth Mariën

 

Lamornierestraat 159 8, 2018 Antwerpen

marien.ruth@gmail.com

Hans Martens

Directeur Academie Mechelen

 

hansmartens@telenet.be

Lies Martens

 

 

lies@liesmartens.eu

Piet  Menu

 

 

 

Griet Minnebach

Zelfstandig tentoonstellingsmaker en vormgever

 

grietminnebach@gmail.com

Pieter-Paul Mortier

Courtisane vzw / KASK

Krommenelleboog 44, 9000 Gent

pieterpaul@courtisane.be

Paul Neefs

Dans- en theaterprogrammator CC de Werft

Werft 32, 2440 Geel

paul.neefs@geel.be

Xuan Nguyen

 

 

 

Mulanga Nkolo

Projectmedewerker

Dambruggestraat 46 4, 2060 Antwerpen

mulanga.nkolo@kunstz.be

Luuk Nouwen

 

 

 

Gorges Ocloo

 

 

gorgesocloo@hotmail.com

Steven Op de Beeck

 

 

opdebeecksteven@gmail.com

Louise Osieka

 

 

louiseosieka@gmail.com

Seckou Ouologuem

 

 

 

Dirk Pauwels

 

 

pauwelsdirk10@gmail.com

Herman  Peeters

Beweging.net

Blauwstraat 55, 9032 Gent

herman.peeters@beweging.net

Stefan Perceval

 

 

stefan.perceval@telenet.be

Simone Peters - Milsdochter

 

 

milsdochter@gmail.com

Francis Pollet

Artistiek leider I Solisti del Vento / Docent conservatorium Antwerpen

Bleidenhoek 1, 2570 Duffel

francis@isolisti.be

Joris Preckler

 

 

 

Maarten Quaghebeur

Rockoco

Hoveniersstraat 37 A000, 9050 Gent

maarten@rockoco.be

Joke Quaghebeur

Zakelijk leider Compagnie de Koe

Stiénonlaan 62/2, 1020 Brussel

jokequaghebeur@gmail.com

Alan Quireyns

Air Antwerpen

Boshovenstraat 197, 2100 Antwerpen

quireyns@gmail.com

Ticuta Racovita-Cordemans

 

 

 

Samme Raeymaekers

Artistiek coördinator Concertgebouw

Luikstraat 7, 8000 Brugge

samme.raeymaekers@concertgebouw.be

Katrien Reist

 

 

 

Jan Rispens

Eredepartementshoofd Hogeschool Gent Concervatorium

Jenatzystraat 7, 1030 Schaarbeek

jan.rispens@telenet.be

Kristin Rogghe

 

 

kristinrogghe@yahoo.com

Caroline Rombaut

 

 

rombauc@gmail.com

Nicolas Rombouts

 

 

 

Sarah Rombouts

 

 

 

Patrick Ronse

 

 

 

Peggy Saey

 

 

 

Gerardo Salinas

Stafmedewerker Arenberg

 

 

Stijn Saveniers

 

Dambruggestraat 253, 2060 Antwerpen

stijn@stijnsaveniers.com

Robin Schaeverbeke

KULeuven Faculteit Architectuur

 

robin.schaeverbeke@luca-arts.be

Mark Sebille

Zelfstandig kunstenaar

Baalsebaan 193, 3128 Tremelo

mark.sebille@gmail.com

Elisabeth Severino Fernandes

 

 

 

Els Silvrants-Barclay

Coördinator contemporary arts Heritage Flanders

Finstraat 15 B, 1080 Sint-Jans-Molenbeek

els@cahf.be

Christel Simons

 

 

 

Patrick Smagghe

Coördinator 4AD

Kwadestraat 5, 8600 Diksmuide

info@4ad.be

Vjera Somers

 

Achtenkouterstraat 8, 9040 Gent

vjera@compagnie-cecilia.be

Rik Stallaerts

 

 

 

Hilde Steenssens

 

 

 

Sven Sterken

 

 

 

Sam Steverlynck

Kunstcriticus

Praagstraat 47 0001, 1060 Sint-Gillis

 

Iwan  Strauven

Coördinator Bozar Architectuur

 

 

Celine Strypsteen

 

 

 

Maartje Stubbe

Diensthoofd stafdienst Cultuur Provincie Antwerpen/zakelijk leider Volksopera

Provinciestraat 67, 2018 Antwerpen

maartje.stubbe@yahoo.com

Linda Suy

 

 

lindasuy@pandora.be

Iza Tallieu

Taillieu Art Office

 

ischa@artoffice.be

Melike Tarhan

 

 

 

Annelies Thoelen

 

 

thoelenannelies@hotmail.com

Chris Thys

Actrice NTGent

Erpelsteeg 64, 9000 Gent

thyschr@gmail.com

Klaas Tindemans

Docent RITCS

 

klaas.tindemans@skynet.be

Mik Torfs

 

 

 

Stefaan Torney

Risky Business

Edgar Tinelstraat 19, 2600 Antwerpen

billy.torney@me.com

Ann Truyens

 

 

 

Pieter Jan Valgaeren

Artistiek directeur stadstriënnale

Brugstraat 45, 3550 Heusden Zolder

pieterjan.valgaeren@iminds.be

Mike Van Alfen

 

Moensberg 33, 1180 Ukkel

mike.v.alfen@gmail.com

Carlo Van Baelen

 

 

 

Guy Van Belle

Kunstenaar

 

xgz@societyofalgorithm.org

Sanne Van Bellingen

Project Tracks_Packed vzw

 

sanne@packed.be

Piet Van Bockstal

deFilharmonie

Krankenstraat 1, 2800 Mechelen

bockstal.ictus@skynet.be

Hilde Van Canneyt

Curator / kunstreporter

 

hildevancanneyt@hotmail.com

Michel Van Dartel

Senior curator V2 Instituut voor de Instabiele Media

 

 

Etienne Van den Bergh

 

 

etienne.van.den.bergh@telenet.be

Lawrence Van Den Eede

 

Mariakerksesteenweg 98, A000 9031 Gent

lawrencevde@gmail.com

Joannes Van Heddegem

 

Sint-Medardusstraat 5, 8940 Wervik

joannes.vanheddegem@gmail.com

Eline Van Hoye

Coördinator kunstZ

 

eline.vanhoye@kunstz.be

Katleen Van Langendonck

Artistieke directie Kaaitheater

 

kvl@kaaitheater.be

Caroline Van Meerbeek

 

 

caroline.vanmeerbeek@gmail.com

Philippe Van Meerbeek

VRT

 

philippe.vanmeerbeeck@vrt.be

Leen Van Nunen

Communicatie Compagnie Tartaren vzw

 

leen.vannunen@skynet.be

Stefanie Van Rompaey

 

 

vanrompaey.stefanie@gmail.com

Veerle Van Schoelant

30cc Cultuurcentrum

Watermolenstraat 16, 3018 Leuven

veerle.vanschoelant@leuven.be

Benjamin Van Tourhout

 

 

benjaminvantourhout@me.com

Luc Vanackere

 

 

 

Bavo Vanden Broeck

Directeur festival Dranouter

Zevekotestraat 32, 8970 Poperinge

 

Steven Vandervelden

Directeur kunstencentrum Stuk

Pieter Nollekensstraat 12, 3010 Leuven

steven.vandervelden@stuk.be

Filip Vanhaverbeke

Intercommunale Leiedal

President Kennedypark 10, 8500 Kortrijk

filip.vanhaverbeke@leiedal.be

Joost Vanhecke

 

 

 

Karlien Vanhoonacker

 

 

 

Femke Vanpoucke

Arenbergschouwburg

 

femke.vanpoucke@arenbergschouwburg.be

Benoît Vanraes

Directeur SOAP

Ranonkelstraat 25, 6214TR Maastricht Nederland

benoitvanraes@hotmail.com

Johan Vansteenkiste

Kunstenbeleidscoördinator Stad Antwerpen

Tuinstraat 27, 9090 Melle

johan.vansteenkiste@stad.antwerpen.be

Gilke Vanuytsel

 

 

 

Bart Vanvoorden

Artistieke leiding kunstencentrum NONA

 

bart@nona.be

Inge Vekeman

Kunsthuis Opera Ballet van Vlaanderen

Bergenmeersstraat 5, 9070 Destelbergen

ivekeman@operaballet.be

Kristin Verboven

Producent Cultuur VRT

 

kristin.verboven@vrt.be

Walter Verdin

 

 

walter@walterverdin.com

Jeroen Vereecke

Boomtown festival, Glimpsfestival

 

jeroen@boomtownfestival.be

Valerie Verhack

Museum M

 

 

Jasmijn Verlinden

Communicatie Manager Flanders Fashion Institute

 

jasmijn.verlinden@gmail.com

Geert Vermeire

 

 

themilenaprinciple@gmail.com

Karen Verschooren

Curator Beeld en Beeldende Kunst STUK

Diestsesteenweg 493, 3010 Leuven

kverschooren@z33.be

Veerle Vervoort

Productie B'Rock

 

veerle.vervoort@scarlet.be

Ivan Vrambout

Theatermaker

 

ivanvrambout@gmail.com

Kris Vleesschouwer

 

 

 

Liesbet Vreys

Docent Karel de Grote Hogeschool

 

liesbet.vreys@antwerpen.be

Christa Vyevy

 

Tieltstraat 17, 8755 Ruislede

vyvey.christa@skynet.be

Wim Wabbes

Artistiek directeur Noordstarfonds vzw

Kouter 29, 9000 Gent

wim.wabbes@handelsbeurs.be

Eva Wittocx

Museum M

 

 

Maaike Wuyts

Aubergine Artist Management

 

maaike@aubergineartistmanagement.com

Marleen  Wynants

 

Koningsstraat 10, 1000 Brussel

marleen.wynants@vub.ac.be

Michel Yang

 

 

mybellemichel@gmail.com